21
cze
Poznaj panele sterowania piekarnikiem

De Dietrich zawsze tworzył nowe produkty z wyczuleniem na punkcie precyzji i elegancji.
W asortymencie tego producenta dostępne są modele piekarników z czterema różnymi panelami sterowania o przejrzystym i funkcjonalnym wzornictwie. Na panelu sterowania dominuje ślicznie wykończone pokrętło, które łączy w sobie intuicyjne i funkcjonalne podejście do sterowania. Wystarczy je przekręcić, aby wyświetlić wszystkie dostępne programy i funkcje. Wybór potwierdzamy lekkim naciśnięciem środka kontrolera. Samo pokrętło działa bardzo precyzyjnie. Zastosowano w nim rozwiązania, dzięki którym przy obsłudze piekarnika da się odczuć precyzję działania i przyjemność z użytkowania.

CONNAISSEUR

Kolorowy wyświetlacz TFT z obrazami żywności

Interfejs wyposażono w czytelny i intuicyjny, kolorowy wyświetlacz ze zdjęciami o wysokiej rozdzielczości. Poruszanie się po menu jest bardzo łatwe i intuicyjne. Możesz wybierać spośród wielu trybów takie jak : warzywniak, rzeźnik, cukiernik, Szef Kuchni, przewodnik kulinarny, pieczenie niską temperaturą i inne. Wszystkim opcjom towarzyszy realistyczny obraz dania lub funkcji, dzięki czemu poruszanie się po rozbudowanym menu tych lamp jest całkowicie intuicyjne, a do tego robi wrażenie na Twoich gościach.
Ten wyświetlacz stanowi wyposażenie najlepszych modeli piekarników De Dietrich.
Zdjęcie poniżej prezentuje wersję francuskojęzyczną, natomiast sprzedawane przez nas produkty mają w całości przetłumaczone interfejsy użytkownika i przepisy.

Wyświetlacz Connaisseur w piekarniku z kolekcji Iron Grey
Wyświetlacz Connaisseur w piekarniku z kolekcji Iron Grey

EPICURIEN

Kolorowy wyświetlacz TFT z symbolami

Wyświetlacz Epicurien wykorzystuje ten sam interfejs co wyświetlacz Connaisseur. Sterowanie jest proste dzięki specjalnemu pokrętłu. Każda dostępna funkcja i program jest wyświetlany na ekranie za pomocą jasnych, szczegółowych i intuicyjnych symboli.

Wyświetlacz Epicurien w piekarniku z kolekcji Iron Grey

GOURMET

Przejrzysty i kontrastowy wyświetlacz LED

Po wybraniu funkcji lub rodzaju jedzenia w menu piekarnika na wyświetlaczu wyświetlą się informacje w postaci symboli i cyfr. Zostaniesz poprowadzony przez cały proces przygotowania jedzenia otrzymując istotne informacje o optymalnej temperaturze gotowania lub poziomie ustawienia brytfany w komorze piekarnika.

Wyświetlacz Gourmet w piekarniku z kolekcji Iron Grey

LED Blanc

Intuicyjny i czytelny wyświetlacz LED

Prosty kontroler (bez miedzianych elementów), który można obracać, aby zaznaczyć żądany program. Wybierz temperaturę i czas na ekranie dotykowym. Biały, podświetlany wyświetlacz LED pokazuje główne parametry, takie jak wybrana temperatura i czas pieczenia.

Wyświetlacz LED Blanc w piekarniku z kolekcji Absolute Black
Gdzie zobaczyć/kupić sprzęt De Dietrich
Znajdź naszych partnerów

Créateur D'Émotions Depuis 1684