23
maj
Markowe akcesoria do gotowania

De Dietrich oferuje nie tylko urządzenia, ale także akcesoria kuchenne wysokiej jakości, które znacząco wspomogą lub urozmaicą pracę w kuchni.

Przy pieczeniu obowiązkowym elementem wyposażenia są blachy do pieczenia. W zestawie akcesoriów De Dietrich znajdziesz głęboką blachę o wysokości 45mm oraz płytszą wersję o wysokości 20mm. Warto, aby te elementy były wykonane w dobrej jakości, dlatego oba naczynia są emaliowane i pasują do wszystkich nowych piekarników De Dietrich.
Płyty są uniwersalne, ponieważ mogą być używane na prowadnicy z przedłużeniem teleskopowym lub bez niego.

Blacha o głębokości 45mm
Blacha o głębokości 20mm

Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody w asortymencie akcesoriów znajdują się prowadnice teleskopowe, które umożliwiają łatwe wyjmowanie blach z piekarnika.
Dzięki nim wysunięcie naczynia z gorącą potrawą jest szybkie i bezpieczne. Umożliwia to szybki podgląd stanu przygotowywanej potrawy. Teleskopy pasują do wszystkich nowych piekarników z serii DOP, DOS oraz DOE.

Teleskopowe prowadnice pasują do piekarników z serii DOP, DOS oraz DOE.

Akcesoria do wydajnych płyt indukcyjnych De Dietrich obejmują m.in. żeliwną blachę do pieczenia zwaną inaczej Planchą.
Nadaje się ona idealnie do przygotowywania ciast warzywnych, tortilli i wielu innych rodzajów żywności.
Plancha posiada podwyższoną krawędź o gładkim profilu i może być zabezpieczona przed przesuwaniem poprzez zamontowanie na pręcie ze stali nierdzewnej płyt indukcyjnych De Dietrich typu horiZone Play.

Żeliwna plancha

Grillowanie w gronie rodziny i przyjaciół to niewątpliwie jedno z popularniejszych zajęć letnich, od majówki do ostatnich wrześniowych dni.
Jeśli jednak na dworze jest za zimno, do płyt marki De Dietrich można użyć jeszcze innego akcesorium. Jest to żeliwny grill.
Dzięki wymiarom 40 x 23 cm, obecnie największym tego typu na rynku, grill De Dietrich jest niezwykle kompaktowy i bardzo łatwy w czyszczeniu. Nie ma powodu, aby ograniczać się tylko do lata!
Dzięki płytom grzewczym De Dietrich horiZonePlay z żeliwną płytą grillową sezon grillowania trwa 365 dni w roku.

Żeliwny grill świetnie współgra z płytami De Dietrich
Gdzie zobaczyć/kupić sprzęt De Dietrich
Znajdź naszych partnerów

Créateur D'Émotions Depuis 1684